Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szőrtelenítés? Hogyan? Hol?...

Szőrtelenítés? Hogyan? Hol? Mennyi?

Figyelt kérdés

Elég szőrösek a kezeim. Szeretnék lézeres szőrtelenítést végezni rajtuk, de fogalmam sincs, hogy mennyibe kerül, vagy hol van jó klinika, vagy egyáltalán lehetséges e. Jah és nem szeretném ha totál szőrtelen lenne a kezem, csak normális. F/21

Előre is kösz


2011. máj. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kegyetlen drága és több alkalommal kell menni.
2011. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm járt ilyen kezelésre csak ő a lábán végeztette el. Többször kell menni tényleg és mindig fizetni pár százezret (szerintem ). Nem mertem árat kérdezni tőle, mert nem vagyunk annyira jóban. De úgy a mondatai közt érződött, hogy rohadt sok volt. + azt mondta, hogy nem erre számított és nem érte el a kívánt eredményt. Pontosan nem tudom, hogy mennyire nem volt neki hatásos. Nekem csak ennyit mondott. Mindezt azért írtam le, hogy tudj ilyet is és ezt is figyelembe vedd.

Remélem majd tudnak okosat írni neked, hogy hol mennyiért stb. Ilyenekben én nem vagyok otthon. Ha mellette döntesz akkor sok sikert hozzá :)

2011. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!