Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegségre utalhat ez,...

Milyen betegségre utalhat ez, és hogy lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
A párommal skypen beszéltünk, anya is itt volt a gépnél és hülyülgettünk, írtunk neki a végén már nem tudta mi van és írta: csajok seggbe lesztek billentve amikor megyek. Nevettünk. Aztán jött egy telefonhívása, aztán amikor visszatért, ideg ült ki az arcára, azt mondta nem tud jönni, mert elkell mennie valahova, de nem mondta hova mert elvileg egy titkos társaság tagja. Az agya elborult, idegbeteggé vált. 2 nap alatt annyira megváltozott, nem az lett akit megismertem. Ha telefonon kerestem, fenyegetővé vállt, azzal jött fel, hogy zaklatom és feljelent. 3 nap alatt fordulatot vett az életünk, nem az volt akit megszerettem. Csak fenyegetett meg minden. Az összes létező közösségi portálról törölte magát, megváltozott a személyisége, szinte őrültté és szavakkal erőszakossá vált. Mi történhetett vele? Elborult az agya. Ez valami kezdődő betegség jele vagy mi?
2011. máj. 5. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de hagyd a faxba...
2011. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!