Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi az elfogadható súlyinga...

Mennyi az elfogadható súlyingadozás?

Figyelt kérdés

Sovány alkat vagyok, és nagyon gyorsan változik a testtömegem. Egy kiadósabb kajás utáni napon egy-két kiló feljön, amit a következő evésig le is adok. Létezik, hogy valaki egy nap alatt egy-két kilót ingadozik?


Hízókúráztam nemrég, egy hét rendszeres kajálás (napi 5X stb stb) egy kilóval lettem nehezebb, amit az első nap le is adtam, amikor korán utaztam az egyetemi városba vizsgázni és elcsúszott a napi ötszöri étkezés rendje. Másszóval: rajtam csak addig áll a kiló, amíg épp eszek.


Normális az ilyen gyorsaságú súlyingadozás? Hogyan lehet megállítani?


2011. ápr. 29. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik.

Én multkor a munkaközi szünet és a munka vége között 3és fél kilót fogytam!:O

és hitelesített mérlegről van szó

2011. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. Nem mindegy, mennyit eszel-iszol, jársz wc-re.

Reggel kell mérni, ruha nélkül, wc-zés után, éhgyomorra.

2011. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ébredéstől az újabb pihenésig kb 1-2kg-t változik a testtömeg. ezért kérik mindig, hogy lehetőleg ébredés után, ruházat nélkül állj a mérlegre, akkor méred pontosan magad. eszel-iszol az mind-mind plusz súly, amig lebomlik, ürítessz az pedig minusz. ez kiegyenlítődik a nap folyamán. másnap (extrém eseteket leszámítva) másnap megközelítőleg ugyanannyi lesz a súlyod. persze ha nem fogyózol, vagy hízózol éppen
2011. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!