Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet nővéremnek?

Mi baja lehet nővéremnek?

Figyelt kérdés
25 éves. Nagyon sovány ránézésre lehet látni, hogy az arca be van esve, kezei nagyon vékonyak. Szemein is lehet látni, hogy elvannak sárgulva vagy nem is tudom. Orvoshoz nem akar menni. Ránézésre olyan mint egy 70-80 as éveiben járó néni. Nagyon féltem és ezért kérdezem. Nagyon sovány, nem eszik rendesen mert nem kívánja és szinte mindig van valami baja. Sokszor magába is beszéli ezt, hogy ő beteg. Arcüreg gyulladása is van meg folyamatosan le van gyengülve. Hiába a nővérem, ránézésre úgy néz ki mint egy alkoholista szétroncsolt nő aki már elitta a fél életét. Mi baja lehet neki? Nagyon féltem, de nem megy el orvoshoz és elköltözött szóval sok közöm sincs hozzá.. :S
2011. ápr. 17. 12:37
1 2
 11/11 Kingaa1 válasza:
elég hülye sógorod van...
2011. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!