Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok mindig forró?...

Mitől vagyok mindig forró? Olyan fura.

Figyelt kérdés
a suliban is mikor meg kell fogni egymás kezét a másik keze mint egy jégcsap az enyémhez képest... mindig mondják olyan jó meleg vagyok meg ilyenek.. télen egy felsőben rohangálltam nem fáztam tényleg.. mások meg nagy dundi kabátban. nem vagyok dagi, egészségesen élek, nem cigizek, nem alkoholizálok napi 6 -7 óra alvás reggel ebéd stb... szóval nem értem : S
2011. ápr. 9. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen fajta vagy. Örülj neki, mert a másik véglet rosszabb: a nővérem huszonöt fokig fázik, olyan harminc foknál kezd nekivetkőzni. Téln megveszi az Isten hidege, irhákban jár, úgy felöltözve, mint a Michelin-baba. És neki egyfolytában hideg a keze.


Amúgy az is lehet, hogy a többiek olyanok, hogy könnyen kihűl a kezük, ezért meleg a tiéd mindig az övékhez képest.

2011. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
reggel helyett reggelit akartam írni ><"
2011. ápr. 9. 14:21
 3/9 A kérdező kommentje:
télen örülök.. de nyáron nem tudom mit fogok csinálni :S
2011. ápr. 9. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ez amúgy eddig máshogy volt?
2011. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem :S télen volt mikor hideg volt a kezem, de csak ennyi v nem tudom.. nem nagyon érdekelt eddig
2011. ápr. 9. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Aha. Hát figyelj, nem hiszem, hogy valami gond lenne, szerintem csak jó a keringésed és normális a vérnyomásod, kevéssé ingadozik, meg ilyenek. Ez ideális állapot, tehát örülj neki :) Nyáron meg mindenkinek melege van, neked is az lesz, de biztosan jól kezeli a hőt a szervezeted. Mindenesetre ha szenvednél a melegtől nyáron, arra már felfigyeltél volna, nem lenne "eddig nem érdekelt" - szintű a dolog.

:)

2011. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most így belegondolva tényleg.. köszi a választ ^^
2011. ápr. 9. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Irigyellek, mert nekem pl ha leesik a vérnyomásom (alapból hajlamos alacsony lenni), akkor kezem-lábam tök hideg :D
2011. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a kezem szokott néha nagyon hideg lenni, de a többi részem az mindig meleg. Amikor meg mozgok kicsit intenzívebben és fent marad még utána egy ideig a pulzusom, osztálytársaim szerint sütök.
2011. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!