Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 10 napja tartó hőemelkedésem...

10 napja tartó hőemelkedésem van. Ez normális?

Figyelt kérdés
37.3-37.8 közötti hőemelkedésem van napok óta.. múlt7en nem mentem suliba, eleinte torokfájás, orrfújás,utána semmi tünet,csak nyomottság... elvileg vmi vírus.. de nekem elegem van:(
2009. febr. 23. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kurald magad, teazz sokat ,valoszinuleg a virus meg benned van. Sok c vitamin, gyumolcs es rengeteg folyadek. Ettol hamar rendbe jossz. jobbulast.
2009. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Már nekem is volt ilyen bajom. Másfél-két éven keresztül folyamatosan(!) volt. Az orvosok azt mondták, hogy vírusom, influenzám van...de mivel folyamatosan mégsem lehetek beteg, ráfogták arra, hogy izgulós vagyok és biztos idegi alapú. Aztán elmentem egy teljes körű kivizsgálásra és kiderült hogy valahol belső gyulladásom van(a mai napig nem tudom, hogy hol), kaptam egy gyógyszert és 1 hét alatt elmúlt minden bajom.


Azóta(3 éve) kutya bajom, semmit sem kapok el:) Szerintem ha tartós ideig Neked is megmarad a hőemelkedés menj el minnél több orvoshoz és járj a dolog végére mielőtt komolyabb bajod lenne!


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. febr. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!