Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elromolhat a szemem magától?

Elromolhat a szemem magától?

Figyelt kérdés
Mostanában kb. olyan 2-3 hete azt érzem hogy hányingerem van, és folyamatosan fáj a fejem. De nem úgy mint szokott, hanem valahogy a szememről legalábbis én ezt vettem észre. Valószínű hogy elromlott a szemem?
2011. márc. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Semmi köze a szemednek ehhez, csak a nyúltagy felöl eredö fájdalomnak.

Esetleg megfázás, vagy influenza ?

2011. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs mese irány a doki a te érdekedben. A szemed elromolhat pl. ha sötétben erőlteted, közelről nézed a tv-t a monitort de jelen esetben szerintem nem ez lehet. Valami idegi dologra tippelek nálam az idegi fáradtság kezdődött így. Lehet hogy a stressz pihenni kéne.
2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Eléggé meglepett engem is ez a dolog, mert nem vagyok ilyen fejfájós. De akkor holnap irány a doki.
2011. márc. 8. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De én tavaly voltam szemészeten, volt, hogy percekig homályosan nem láttam, még a színeket is alig ismertem fel. Nem találtak semmit, elküldtek vérvételre, ott már gyanús voltam nekik, kértek vizelet mintát, de semmi. Végül kikötöttem a kardiológián, megállapították a szívritmuszavart. Nem nagyon tudták megmagyarázni, hogy miért a szememmel kapcsolatos tünetek voltak. Szóval bármi lehet neked is.
2011. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tőlem??
2011. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!