Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vékonyodhat a lábam?

Mitől vékonyodhat a lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2/5 hete azt vettem észre mintha a lábszáramról teljesen eltűnt volna a zsír. Nem tettem érte semmit. Nem edzettem és nem is diétáztam meg amit ilyenkor szoktak. Egyik reggel mikor lenéztem mintha azt vettem volna észre. Rendesen látható minden izomtipus. Elég izmos a lábam, combom.

Kicsit megijedtem és azóta is idegesít. Lehet, hogy előtte is ilyen volt és nem vettem figyelembe. De mióta észrevettem folyamatosan zavar.

Deréktől viszont kicsit sok rajtam a felesleg.

Megmondom őszíntén az "ollós" betegségtől rettegeg mert anyukám ebben halt meg nemrég és hatása alatt vagyok. Csináltam teljes vérképet és azt mondta a háziorvos, hogy ha gond lenne a vérképből lehetne jeleket gyanítani, de nem volt semmi gond vele. Létezhet, hogy a lábamból fogyok? A mérleg két és fél hét alatt semmi változást nem mutat. Létezhet, hogy ez mint csak az agyamban játszik?

27/F


2011. febr. 8. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Te is írtad, hogy még a hatása alatt vagy a történteknek. Sajnálom.

A "bajodra" visszatérve: biztos, hogy lelki eredetű, de szerencsére teljesen ártalmatlan, sőt! Túlsúly tekintetében sokkal károsabb, ha a zsír a test alsóbbik felén telepszik meg.

2011. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm.


Olvastam olyat, ha egy betegség (és most a rákra gondolok) miatt elkezd fogyni valaki akkor abból fogy elsőként ahol a legkevesebb a zsír... ez zavart fel.:/

Eddig én nem ilyennek láttam a lábaim(persze lehet, hogy ilyen volt..).

2011. febr. 8. 12:29
 3/6 Dr. Dav ***** válasza:

Javaslom, hogy készítsen fényképet a lábáról.

Ha baj lenne, valószínűleg nem csak ez lenne a tünet, de jobb az óvatosság. Ha a fénykép alapján egyértelműen látszanak a változások (pl naponta lefényképezi), akkor forduljon újra orvosához.

Üdv.

Dr. Dav

2011. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg néhány naponta mérem a körfogatát centivel.. Eddig semmit sem változott 2/5 hét alatt... Ugyanazon a ponton 41cm.
2011. febr. 8. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg csak figyelni kell történik-e változás, feleslegesen ne aggódj előre
2011. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nagyon aggódós vagyok az a baj...
2011. febr. 11. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!