Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért zsibbad még mindig a...

Miért zsibbad még mindig a két kisujjam?

Figyelt kérdés

Leírom a történetet, bár nem vagyok büszke rá de tudnotok kell, hogy tudjatok válaszolni. Életemben először és azt hiszem utoljára kipróbáltam a kati nevű szintetikus drogot. Egész reggelig a barátnőmék lakásán a bárpult mellet könyököltem és azóta zsibbad a két kisujjam és a tenyerem alsó része is picit. Ez már 2 hónapja tart... már nem annyira mint másnap meg egy hét múlva, de nagyon idegesít. Azon gondolkodtam, hogy kezdem megszokni és azért nem tűnik fel annyira. A hidegre, melegre is érzékenyebb. És eleinte a könyökem azon része is bizsergett és fájt ami a pulthoz ért, így lehet, hogy nem a szartól van csak a könyökléstől? Kezdek megijedni...

Normális válaszokat köszönöm!


2011. febr. 1. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A könyöknél vannak izületek, mint pl. mikor erősen beütöd, hogy végigszalad a fájdalom az ujjakig. Mivel egész éjjel könyököltél, így nyomtad ezeket az izületeket, így előfordulhat, hogy ennek a maradványtünete. Tornáztasd, kenegesd izomlazító kenőccsel, sósborszesessel, vagy rozmaring krémmel, ha nem múlik el, akkor keress fel egy reumatológust. Nem hinném, hogy köze van a drogozáshoz ennek a tünetednek, mert akkor más is lenne mellé. Egyebekben kerüld a drogokat, a drogos társaságokat. Iszonyat méreg a szervezetednek, nem mellékesen életveszélyes is.
2011. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a könyökléstől van. De nem az ízület nyomásától, hanem az ott futó ideg került sokáig nyomás alá, és azért. :)
2011. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mit csináljak, ha az ideggel van gond?
2011. febr. 1. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idegbeteg vagy :D
2011. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!