Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igazi migrénest keresek?!

Igazi migrénest keresek?!

Figyelt kérdés
Nem olyat keresek aki algopyrint meg cataflamot szed hanem speciális gyógyszert amit esetleg migrénambulancián írt fel neurológus.A kérdésem az lenne hogy mi a legerősebb gyógyszer most, amit nekünk felírnak!?
2011. jan. 25. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Migrénambulancián még nem voltam, de szedtem már Zomigot, valami k-val kezdődő nevű régi cuccot, Cataflamot - szerintem a migrént semmi se múlasztja el. Tudom, nem segítettem :(
2011. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia!nekem most a zomigot írták fel.Elötte kaptam injekciót demalgoni-nospa-b6 az nem használt majd relpaxot is de attól fájt az álkapcsom sokáig szedtem a migea rapidot de az sem használ.Nekem nem olyan sűrűn van már hála Istennek, de amikor előjön akkor én az összes lehetséges tünetet produkálom.Látászavar féloldali zsibbadás nem tudok komunikálni utána jön az elviselhetetlen fejfájás végül a hányás.Nálam így zajlik.Hasonló sorstársakat keresek!
2011. jan. 25. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én is kőkemény migrénes vagyok,már kiskorom óta.

Egyszerűen rettenetes amit átélek mikor rámtör.Kezdődik a szikrázó pontokkal sz egyik szemzugnál,aztán egyre sűrűsödik,elzsibbad az arcom,orrom,szám,nyelvem.Ilyenkor ha valaki kérdez tőlem valamit,tuti sületlenséget válaszolok,érthetetlenül,mert teljesen elveszítem az uralmam a beszéd felett,nem azt ejtem ki amit szeretnék..

Ha még a kezdeti tünetekkor beveszek egy Quarelint,akkor

le tudom rövidíteni a szenvedést olykor,bár ez is csak kevés százalékban használ.

Ha viszont jön a fejfájás,az elviselhetetlen.Görcsös,lüktető,legtöbbször féloldali,de volt már olyan is,hogy a fejtetőtől a tarkómig szinte az egész fájt.Tüszentés,mozgatás,köhögés cak ront a helyzeten..Ehhez társul a hányinger,hányás,gyengeség.

Tartott már 3 napig is...ekkor már sírni sem volt erőm...

Szedtem már ezerféle gyógyszert,de egyik sem használ,erre egészen egyszerűen nincs megoldás,ki kell bírni,még ha néha úgy is érzem,hogy tovább már nem tudom elviselni..

2011. jan. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló.Nagyon sajnálom
2011. jan. 26. 09:40
 5/11 A kérdező kommentje:
...szóval nagyon sajnálom, hogy te is ilyen erős migrénes vagy.Te is ugyanazokat a tüneteket produkálod mint én.Ha nem haragszol írnék neked privátba is, de ha nem titok elárulnád, hogy hány éves vagy?Nagyon érdekes volt azt is olvasni, hogy te sem tudsz beszélni egy bizonyos ideig,mert ha meg is próbálok tök értelmetlen zagyvaság jön ki a számon.És neked milyen gyakran szokott lenni rohamod?Valószínű hogy te is próbáltad már a kiváltó okát keresni:esetleg étel ital illat.De nekem például a stressz nagyon befolyásoló tényező.Meg a fogamzásgátló tabi is.Pont most amit szedek abba kell hagynom mert az elmúlt 1 évben kéthavonta voltam rosszul.Nekem már nagyon lecsökkentek a rohamok száma.De most az új tabitól megint szívok!!
2011. jan. 26. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Persze,én is próbáltam élelmiszer és ital kihatásaira vetíteni,hátha..de nem.A stressz nálam is bejátszik.A frontok pedig nagyon-nagyon!!!És nem csak a hideg,vagy csak a meleg,mindkettő...bár még erre sem mondhatom,hogy 100%-ig ettől van,mert néha hiába a front,mégsincs migrén...aztán hiába nincs front ott a migrén..Írj privit nyugodtan!Ja és kérdésedre a válasz 33 éves vagyok.Nem dohányzom,nem iszom alkoholt,és kávét is csak egy tejeskávét naponta...szóval ez is kilőve az okok közül..:(
2011. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia!Küldtem privár levelet!
2011. jan. 26. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkaptam,válaszoltam!:)))
2011. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia, kőkemény migrénes vagyok, kiskorom óta.Kb 2éve találtam rá a Cinie nevű gyógyszerre, csak orvos írhatja föl, nagyon jó!
2011. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent,hogy nagyon jó?Mióta szeded?Nincs rohamod,megszűnt?
2011. febr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!