Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most időjárás vagy beteg...

Ez most időjárás vagy beteg leszek? Hogy vagy mit egyek hogy ez ne legyen?

Figyelt kérdés

Két napja olyan teltségérzetem van, ha eszek kicsit, émelygek, folyamatosan ki kell mennem nagy wc-re (hasmenésem nincs) el van a torkom szorulva, pedig nem ettem semmi olyant... nagyon rossz, nagyon furán vagyok, most próbálok enni egy kis vajas kenyeret kis kolbásszal... ennyi megy le. reggeliztem, nasiztam kicsit de ugyan az van mint tegnap is volt... ez időjárás vagy valami más?

18/L


2011. jan. 23. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is szokott lenni, bár csak akkor amikor idegileg nagyon kivagyok.
2011. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na az se kizárt.... Szerelmi gondok meg érettségi...
2011. jan. 23. 14:24
 3/3 anonim válasza:

a wc kivételével én is szoktam ilyen lenni, most is pl ez az állapot van rajtam...

nekem általában akkor jön elő, ha keveset mozgok, mint most, vizsgaidőszak és félév között, csak tespedek és élvezem hogy semmit sem kell csinálnom :)

próbálj mozogni..futás vagy bicikli, a hideg nem gond, ha mozogsz úgysem fázol! :)

2011. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!