Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek milyen hatásos készítmén...

Kinek milyen hatásos készítmény vált be az influenza kivédésére?

Figyelt kérdés
Itt az influenza szezon és idén nagyon szeretném elkerülni, mert a tavalyit nagyon megszenvedtem, tüdőgyulladásos szövődménnyel még kórházba is kerültem. Sajnos nem tudom elkerülni a tömeget, kénytelen vagyok iskolába menni, bevásárolni, bkv-zni és még kórházba is gyakran járok látogatni és sajnos ott is rengeteg az influenzás beteg:( Béres actival-t és grapefuit magolajat szedek, minden nap eszem gyümölcsöket, zöldségeket. Szóval van bevált tippetek még ezeken kívül?:)
2009. febr. 3. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
van a jamieson cégnek egy bizonyos stamina vitamin készítménye az nagyon jó az ellenálóképességre még napi fél tabletta is elég ezt az orvosok is ajánlják, de jók a glukánok is és a homeopátiás szerek.a staminát okvetlen próbáld ki!
2009. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
leghatásosabb a CITROM, CITROM, CITROM!!!!!EZERREL!!!csavard ki és idd, ha birod meginni rakj bele egy kis mézet ez a hatásos, ha kezdődő torokfájásod van akkor meg sót tegyél vizbe és azzal gargarizálj!!én nekem tnap előtt kezdődött tnap meg már hőemelkedésem is volt és ha egyszer engem elkap akkor 40fokos láz 1 hétig,, tnap megettem vagy 5 citromot+sós vízés ma alig h van bajom már:)
2009. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én influenza elleni védőoltással próbálkozom..
2009. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mostanában nagyon megyen erre az oltásra a reklám, csak azt elfelejtik hozzátenni , hogy milyen mellékhatásai vagy esetleg súlyos kovetkezményei is lehetnek.én sosem felejtem el, amikor édesanyámat be akartam oltatni éppen elotte való este vetített az mtv errol egy filmet és bizony abban egy idosebb kb.60 koruli házaspár mindkét tagja szó szerint lenyomorodott tole súlyos kovetkezményekkel.nos én ezután már tobbé nem vagyok influenza elleni oltás párti.de ezt mindenkinek saját magának kell eldontenie.ez csak az én véleményem volt.
2009. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a családomból 10 embert oltottam be, senkinek nem lett semmi baja. Persze előfordulhat szövődmény (főleg idősebbeknél), csak azt nem szabad elfelejteni, h az influenzás szövődmény az oltási szövődménynél sokkal gyakoribb. Persze mindenkinek szíve joga, h mit adat be magának. Én Béres cseppet is szedek :)
2009. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Én sem vagyok beoltva, nem is akartam magam beoltatni. Lehet hogy butaság de én idegenkedem tőle és a hatásosságában sem bízom annyira. Mindegy, remélem sikerül nem elkapnom idén.
2009. febr. 6. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
C vitamin és FOKHAGYMA FOKHAGYMA FOKHAGYMA EZERREL
2009. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!