Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kávé mindenkire frissítőleg...

A kávé mindenkire frissítőleg hat? Ha például valaki soha nem ivott még kávét, arra is?

Figyelt kérdés
Van más módszer is a felfrissülésre? Kivételesen szükségem lenne hosszan ébren és éberen maradni, mit tegyek?
2011. jan. 7. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A kave azokat fogja frissiteni, Akiknek alacsony vernyomasuk van pl.

Reggel kinyitod az ablakot, s jo melyeket fogsz lelegezni es nyujto gyakorlatokat vegezni, s mar erezni is fogod a frissito hatast. Ez fog felfrissiteni, s nem a kave.

Probald ki!

2011. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha soha nem ittal kavet lehetseges, hogy nem is fogod szeretni. A fekete teat sokan szeretik, vannak nagyon jo minosegu keverekek. En ezt ittam mielott kaveztam volna. (eleg keson kezdtem kavezni). elenkito hatasu a ginseng tea. a fahejjal izesitett ginseng teat sokaig fogyasztottam. Nemreg vasaroltam Twinings revitalise teat amiben rooibos, mate es gyomber van. Kesobb kiprobalom remelem jo. Azonkivul az elobbi valszolo is jo tippeket adott. Minden reggel kinyitom az ablakot hagyom 10 percig. A jo friss levego felebreszt rogton. utana hideg vizzel lemosom az arcom majd zuhanyozom langyos vizzel. Egyetemista koromban a ginseng kapszulak adtak jo energiat. par napig..Sok sikert!!
2011. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én főleg estére gondolok, nem reggelre!
2011. jan. 7. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A koffein alapvetően nem a vérnyomást emeli meg, hanem sok más mellett az adenozin-monofoszfát szintet, ami felelős az ébrenlétért is (ennek a szintje emelkedik, ha kialszod magad, ezért is nem tudsz úgy aludni, hogy kialudtad előtte magad). Koffeint mind a fekete tea, mind a kávé tartalmaz. Tévhit, hogy a teában tein van (a tein u.az, mint a koffein). Szóval elméletileg a kávé mindenkire frissítőleg hat.
2011. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8:43-as vagyok. Esetleg probalj meginni egy kavet delelott, hogy probald ki milyen hatassal van rad. En peldaul nem leszek minden reggeli kavetol frissebb. Persze en foleg az ize miatt iszom. Ha ugy erzed felporget akkor ihatsz este fele is. Ahogy irtam egyetemista koromban a ginzeng kapszula jo hatassal volt es vizsgaidoszakban estefele is kavet ittam ugy ejszaka is tanulni tudtam. Amikor elalmosodtam ugyanazt tettem mint reggel. Hidegviz az arcra, gyors zuhany. Tobbszor bevallt. Volt mikor nem...
2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!