Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja megfáztam, fáj a...

Pár napja megfáztam, fáj a torkom, néha olyan, mintha nehezebb lenne levegőt venni és szorítást is érzek a torkomban. Mit tudok rá használni? Vagy ezzel orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta pedig köhögök és érzem,hogy valami folyik le a torkomon, meg öklendezek ilyenkor!
2010. dec. 27. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál jo forró teát többször és egyél negrot meg mézet.

Amúgy meg valami köptető pl.robitussin is jo lenne mer az feloldja a lerakodást.Egy kis strepsilset is hazsnálhatsz,mert az meg torokfertötlenitő hatású.

2010. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lázas leszel, ami nem javul akármit csinálsz, akkor fertőzés és orvos kell hozzá.

Én is ma voltam ezzel ügyeleten, 4 óra várakozás után a paraszt felírt egy vény nélküli gyógyszert, ami csak paracetamol. Kitörölhetem a seggem vele, meg a 39 fokos lázammal..:-* Eddig is azt szedtem.

2010. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

eukaliptuszos balzsamot vegyél a gyógyszertárban, kend vele a mellkasod,hátad, sokat segit hogy jobban kapjál levegőt.

Kamilla tea a torkodra,lándzsás útifű szirup a lerakódások feloldására, ha lázas vagy, neocitran vagy paracetamol...


Ha meg nem múlik pár napon belül, és lázas is vagy, akkor orvost neki

2010. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen,a lándzsás utifüvet más is ajánlotta,remélem beválik....
2010. dec. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!