Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat ilyen kóros álmossá...

Mi okozhat ilyen kóros álmosságot? Én neveztem el kórosnak, mert már röhejes, hogy egyfolytában alszom! Lent folyt.

Figyelt kérdés

Annyit tudok ébren lenni, amennyit előtte aludtam, tehát alszom hat órát és hat óra múlva mintha bányában dolgoztam volna olyan kimerültem ájulok szinte álomba megint. Aztán felébredek három órát fenn vagyok, aztán megint nem tudok fenn maradni és három óra múlva kómázok és elalszok megint. Hat óránál nem tudok többet ébren lenni!

Pár napja kezdődött csak, de valami hihetetlen. Semmi más tünetem nincs, mondjuk kiújult a belső aranyerem, de csak picit, nem is fáj és ez nem szokott álmosságot okozni. De ez már nem álmosság, nem tudok ébren maradni! Ha kényszerítem magam akkor sem, pedig rossz alvó vagyok amúgy. Mi okozhatja ezt?

Nemrég volt nagy kivizsgálásom, teljes vérkép is és elvileg semmi bajom, úgyhogy nem értem. Remélem hamar elmúlik, mert így használhatatlan vagyok.. Volt valakinek hasonló?


2010. dec. 10. 04:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy terhes vagy? (feltéve ha lány vagy :))
2010. dec. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok.:)

De annak kellene még más tünetnek is lennie, nem? Nekem semmi más bajom nincs és egy hét múlva esedékes a menzim.

2010. dec. 10. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Millió és egy betegségnek,vagy "csak" vitamin vagy ásványi anyag hiánynak a tünete lehet.

Szedsz valami vitamint,helyesen táplálkozol,nem sok a stressz,nem voltál mostanában hosszabb ideig beteg,sokat dolgoztál/tanultál?

Én a helyedben elkezdenék vitamint szedni,plusz sok gyümölcsöt fogyasztani,aztán aludnék annyit amennyit csak tudok...mert az is lehet,hogy "csak2 elfáradtál.(én is voltam így már)


Ha viszont nem rendeződik,akkor egy kivizsgálást megér....

2010. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak paráztatni, de mikor teherbe estem a menses előtt másfél héttel voltam így mint te! Még nem tudhattam, hogy babát várok, de amit előtte sosem szoktam, du. le kellett feküdnöm , úgy éreztem magam mint aki lefutotta a maratont :) szóval erre is gondolj, lehet baba van a dologban!
2010. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor várok még hogy meddig tart a dolog, ha valami tünet jön még hozzá, ami vírusra utal, akkor elmegyek dokihoz.

A stressz és kipihenésen éppen túl vagyok, ki is pihentem magam, itthon vagyok, úgyhogy azt kizárnám, vitamint és vasat is szedek.

A terhességet nem tudom, lehetséges, mert de azt valahogy nem hiszem mégsem.:)

Köszönöm a tanácsokat!

2010. dec. 10. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség, stressz, időjárás(nekem pl múlthét hétfő óta minimális megszakításokkal fáj a fejem.. bár ma nem fájt, le is kopogom:D), vas- vagy vitaminhiány, kimerültség.. Majd az ünnepek alatt feltöltődsz:)
2010. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
begyógyszereztél?!
2010. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!