Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet kiszáradva az...

Miért lehet kiszáradva az arcbőröm? Nagyon fáj, nem tudom mit kellene tennem.

Figyelt kérdés
Nagyon ki van száradva az arcom. Nem tudom miért lehet ez. Eddig az arcbőrömnek semmi baja nem volt, soha nem volt kiszáradva, nem voltam pattanásos, ilyesmi. Ha a szél fújta volna ki, akkor már használt volna az arckrém...:/ Segítsetek, mert nem tudom milyen krémet kellene használnom. Vagy lehet, hogy ez valami betegség/vírus/allergia..?
2010. dec. 5. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergia esetleg mivel az ekcéma is szárazsággal jár. Vagy vitamin hiány, a bolti krémek ne biztos, hogy elegendőek, menj be a patikába ott mondd el a problémád ott biztos tudnak rá adni ami használ, ha az sem oldja meg a problémát menj el bőrgyógyászatra a kozmetológiá szakrendelésre
2011. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kozmetológia szakrendelés
2011. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!