Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy pszichés...

Lehetséges, hogy pszichés alapon van rajtam az iszonyatos mértékű száraz köhögés?

Figyelt kérdés
Tüdőgyógyászatilag teljesen rendben vagyok, nincs allergiám, nincs lerakódásom, asztmám. Ilyenkor javíthat az enyhe nyugtató.
2010. nov. 19. 10:21
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen köhögésem van... Egy ismerősöm szerint pszichoszomatikus betegség.. hát nemtudom..

minden esetre én is várom a válaszokat, hátha megtudok én is valamit.. :)

2010. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet.nekem is volt hasonló,és egyre inkább hiszek benne,hogy a betegségek pszihés alapúak.egy orvosi rendelőben dolgozom recepciósként,és átlátok egy-két dolgot gyógyszerek-beteg-betegség témakörben.egyik asszisztenssel beszélgettem egyszer,már régóta dolgozik pszihiátrián és belgyógyászaton is,azt mondta nem hisz a gyógyszerekben,minden betegség pszihés alapú.pl.a pszihiátriára van,hogy öt éve visszajár egy beteg,és semmilyen gyógyszerrel nem lehet meggyógyítani.

hosszan tartó félelem,szorongás,stressz=pszihés leépülés,majd ezt követik a testi tünetek.

persze ezek nem olyan egyértelmű dolgok,mint ahogy sokszor leírják ezoterikus oldalakon,hogy ha fáj a fogad,akkor biztos,hogy azért van,mert haragot cipelsz magadban-kiegyensúlyozott emberek is lehetnek betegek,de alapjában véve sokkal egészségesebbek,és ellenállóbak mint a pszihés gondokkal küzdők.

2010. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, lehetséges. De nem ajánlom a nyugtatót; még az enyhét sem. Vannak olyan megoldások, amik mellékhatások nélkül is segíthetnek. Esetleg keress meg privát levélben, hátha tudok segíteni.

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!