Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem? Elviselhetet...

Mi történt velem? Elviselhetetlen görcs

Figyelt kérdés
Éjjel kettőkor borzasztó gyomor-és hasgörcsre ébredtem,szaladtam a wc-re,de nem könnyebbültem meg tőle,hanem egyre erősödött a feszítés és a görcs,leizzadtam,csak vinnyogni tudtam,elkezdtem hányni,de semmi sem segített,hanem még mindig csak erősödött. Úgy éreztem,ott halok meg,mentőt akartam hívni,csak ahhoz se volt erőm. Kettőtől negyed négyig kínlódtam,amikor kissé alábbhagyott,de még most szurkál a gyomorszájam,és olyanokat vág bele,mintha belevágnának ököllel. Tegnap semmi különöset nem ettem,nem ittam,csak úgy,mint máskor. Megittam viszont egy két literes szénsavas narancskólát tegnap egész nap,de máskor is ittam már,és nem volt bajom. Éjjel viszont,amikor vergődtem,olyan volt,mintha a szénsav feszítené elviselhetetlenül a gyomromat-beleimet,hányáskor éreztem a pezsgést,meg böfögések is jöttek fel. A szénsavtól lenne? Soha nem volt még tőle bajom. Vagy mi lehet?
2010. nov. 12. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Fordulj orvoshoz.

A szénsav normális esetben nem okoz ilyet. (Ha volt bajod, fokozhatta.)

2010. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Epegorcsod volt, menj el orvoshoz. Ettel lefekves elott zsirosat?
2010. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ettem zsírosat. Pirítóst ettem,meg egy pizzás péksütit. Most hívogatom az orvost,de nem veszi fel. Egyébként 25/L vagyok.
2010. nov. 12. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod nem elérhető, irány az ügyelet!!! Ne hagyd magad elzavarni, vizsgáljanak ki rendesen! Láthattad a tv-ben nemrég, a hasfájásra panaszkodó 18 éves fiúval mi lett..remélem nem lesz baj! Jobbulást!
2010. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg vírusos fertőzésre gyanakszom. Az szokott ilyet okozni. De orvosi vizsgálat mindenképpen célszerű, esetleg egy hasi UH, ha nem múlik el a probléma.
2010. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!