Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat gyakori hányingert?

Mi okozhat gyakori hányingert?

Figyelt kérdés

2-3 éve vettem észre, hogy fogmosás közben rámjön egy inger ami miatt elkezdek öklendezni, ilyenkor nem szoktam hányni, néhány mély levegő és az öklendezés is abbamarad.

Mégis zavaró, mert minden alkalommal előjön, és nem csak fogmosás közben, hanem az ágyban is okoz kellemetlenségeket, úgy, hogy korábban semmi ilyen problémám nem volt.


Mióta ez van azóta edzés közben is megfigyeltem hogy nagyobb erőkifejtésnél is rámjön ugyanez az inger.


Mi lehet ennek az oka? Más is tapasztalt már ilyet? Lehet pszichés háttere a dolognak?


25/N vagyok, nem volt semmi olyan változás az életemben akkor amikor elkezdődött ez az egész.


Nem vagyok terhes, alapvetően nem szedek gyógyszert, változatosan étkezem és rendszeresen sportolok.



tegnap 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!