Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is ilyen?:D

Másnak is ilyen?:D

Figyelt kérdés

Elsőnek is kezdem azzal hogy hipochonder vagyok így senkit nem fog meglepni a kérdésem.

Az állatok alatt, a "tokától" lentebb ti is éreztek "kemény" valamit?:D ugye ott nem lehet csomó? Pont középen.

Valami csontomat tapintottam ki?

Nő vagyok, így az nem ádámcsutka.

Nekem eleve húsosabb a nyakam emiatt nemtudom eldönteni de nem látok kidudorodást. Csak nézegetem magam és nemtudok leszokni erről:(

Amúgy múlthéten voltam fül-orr-gégészeten de nem tapintgatott meg mondjuk. Csak tükrözés volt


tegnap 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gégéd az, a pajzsporcod.
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi..a gégéd az. Én vékony vagyok és nagyon jól kitapintható kemény valaminek érződik.

Én is hipochonder vagyok, pár éve kitapogattam, és Én is elgondolkoztam, hogy ez mindig itt volt?:D Azóta voltam fül-orr- gégésznél párszor más okok miatt, de mindent rendbe talált.

Szóval tényleg ne parázz rá...tudom nehéz..de a doki is mondta volna neked ha valami nem oké:)

tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok..lemaradt, hogy Nő:)
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen kicsit megnyugodtam:D

Ezzel már mentem volna kb orvoshoz aki már a 66-ik nem létező problémám hallgatja és félek bolondnak tart. 😅

tegnap 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Ismerős.. a dokim mikor meglát már fogja a fejét.:D Én az a fajta hipochonder vagyok aki ha észlel egy új tünetet, rohan az orvoshoz. Én csak így tudok megnyugodni. Meg nálam hullámszerű. Van, hogy egy évig semmi, aztán 2 hónapon keresztül rohangálok vizsgálatról vizsgálatra különböző tünetekkel. Már nagyon elegem van.:/

Visszatérve rád, remélem megnyugtat a válaszom, hogy ez a porcos valami a nyakadnál teljesen normális. Ha szemmel láthatóan nagyon kidudorodna, akkor lehet esetleg pajzsmirigy problémára gondolni. De ezt a fül-orr-gégész 100%, hogy jelezte volna neked.:)

tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dejó neked hogy megtudsz nyugodni..

Én mikor kijövök a dokitól és mondja rendben vagyok, akkor megnyugszom

Hazajövök és keresem magamon a bajokat konkrétan most pl ezt találtam be.

Ez nagyon durva.. nemtudom hogy lehet kiszàllni belőle

tegnap 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyértelműen hasnyálmirigyrák vagy gyomorfekély, vagy lábgomba tünete.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!