Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés meghalni?

Milyen érzés meghalni?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan,a ki már meghalt, de visszahozták, tudna mesélni erről? Milyen a halál?

tegnap 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Akit visszahoztak, ő még nem halt meg, szóval azzal nem leszel előrébb. Haverom volt öngyilkos párszor fiatalon, visszahozták, de nem emlékszik semmire mi történt.
tegnap 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nekem volt kamrafibrillációm PCI laborban. Igazából nem éreztem semmit, olyan volt mintha elaludtam volna.


Utána mondták, hogy 3x is ki kellett ütni.

tegnap 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, hogy akit visszahoztak, akkor az technikailag nem halt meg, de az ő tapasztalataik állnak legközelebb ehhez, és őket tudjuk megkérdezni. Azon a szakaszon, amin ők átmentek, mind át fogunk, csak valakit visszahoznak, ha olyan a helyzet, valaki pedig továbbmegy. Így amit el tudnak mondani, az már több, mint amit mi tudunk, akik még eddig se jutottunk el.


1-es: milyen módokon próbált meghalni? És mindegyiknél azonosan a "nem emlékszik semmire" érzés volt, nem volt különbség attól függően, hogyan érte a halál (szele)?


2-es: Te mire emlékszel közvetlenül előtte, vagy hogy történt az eset? Elmondanád kérlek?

tegnap 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!