Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 3 napos hasfájás után megy...

Ha 3 napos hasfájás után megy a hasam az már jó jel nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha attól fájt mert nem birtál üríteni akkor jó. De, ha bélcsavarodásod vagy valami volt/van a belekkel az nem jó jel. Szerintem vedd a cók-mókod és indulj el a háziorvoshoz, és kérj beutalót ultrahangra. Ja, és NE keress rá a bélcsavarodásra! Csak megijesztene. Unokatesómat most műtötték mert bélcsavarodása- és letapadása volt. Menj el az a biztos, és mondd el a tüneteket!
2010. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első választ se kellett volna elolvasnod. Miért kell mindjárt a legrosszabbra gondolni? Valószínűleg vírus vagy ételmérgezés. Ezzel együtt jó lenne, ha doki is látna.
2010. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem romlik az állapotod, az jó. Ha ennyi idő után rosszabb lesz, mindenképpen menj orvoshoz!
2010. nov. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A doki az alap h oda elmenj! És jobb félni mint megijedni, én most csak kiindultam unokatesóm példájából.

2010. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!