Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Mit csináljak, hogyha...

SOS Mit csináljak, hogyha iszonyatos fulladásérzésre ébredtem fel ma éjjel, és nem múlik órák óta? Az előzmény az, hogy tegnap csökkentették a a refluxra szedett gyógyszeradagomat, ezért sajnos egész nap mart a sav, de akkor még fulladás nélkül!

Figyelt kérdés
Valamint, tegnap este elkövettem azt a hibát, hogy a diétás vacsora után nem vártam ki a 3 órát a lefekvéssel, mert nagyon álmos és fáradt voltam, viszont megemelt fejjel aludtam, ahogy eddig. Felébredtem fél 3-kor arra, hogy nagyon nehéz lélegezni és intenzíven mar a sav, ami azóta is tart, semmit nem aludtam, a hátam és a mellkasom is fáj, eddig csak a torkom szokott, és még soha nem fulladtam a refluxtól korábban. Bevehető most jóval előbb a csökkentett dózisú gyógyszerem (eddig reggel 9-kor szoktam), valamint szabad bevenni az eddig szedett erősebb dózisból ezesetben, vagy érdemes lenne inkább a mentőt hívni? Már nem bírom SOS

aug. 28. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuj ahelyett, hogy itt rogatsz, fel lehet hívni az ügyeletet, ahol megmondják mi a teendő.
aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Szódabikarbóna
aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!