Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 61 éves nő vagyok 5 hete...

61 éves nő vagyok 5 hete lázas vagyok 37-38 fok.covid elleni oltást is kaptam 3db-ot Ezen kívül antibiotikumot is kaptam a háziorvosomtól 5x2 szemet.fájdalmam nincsen tüneteim nem szűnnek mi lehet a bajom ?

Figyelt kérdés

#Lázas beteg vagyok
aug. 24. 12:33
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Multirezisztens fertőzés.
aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Mi köze ennek a Covid oltáshoz?

Milyen leletek vannak?


Ha minden kizárható, a háziorvosnak/ kezelőorvosnak kellene továbbküldeni olyan osztályra, ahol ismeretlen eredetű, illetve ritka betegségekkel foglalkoznak.

aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Oltással is lehet valaki covidos egyébként.
aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
#3: Bizony lehet. Főnököm 2 oltást kapott és háromszor volt covidos.
aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
19%
#4: Igen, csak nem 5 hétig.
aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem 61 éves nőnek ezekben a meleg hetekben a 37-38 fok normális. 38 felett beszélünk lázról.
aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Teljes kivizsgálást, teljes labort nem lehetne kérni? 5 hét elég hosszú idő.
aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy lázas. A láz 38-tól kezdődik. Hőemelkedésed van. A háziorvos dolga, hogy kiderítse, mitől, nyilván a tünetek alapján, amikről egy szót se írtál. Első körben labor, hogy milyen szintű gyulladás van. Van, akinek alapból 37 fölött van a testhője. Még a külső meleg is rátehet egy lapáttal, ha már nem olyan jó a belső hőszabályozásod. A covid oltásnak köze nincs a témához.
aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha valamilyen vírusos fertőzésed van, márpedig ez a gyakoribb, akkor nem csoda, ha az antibiotikum után sem gyógyultál meg. Azon kívül, hogy hőemelkedésed van, van más panaszod is?
aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
A barátnőmnek ugyanez volt tavaj, hetekig làzas volt 38-39 fok, végül kiderült pajzsmirigy tülmőködés okozta. Kapott rá gyógyszert és jobban lett. Kérj beutalót endokrinológushoz.
aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!