Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vashiányom van,2 havi gyógysze...

Vashiányom van,2 havi gyógyszert kaptam. Kb. mikor lehetek jobban? Menniy idő míg vmennyi felszívódik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a vastablettát 4 hónapig érdemes szedni, hogy a vérképzés rendesen beinduljon. Kevesebb ideig szedni tök felesleges.
2010. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak 2 hónapra írhatta fel egy receptre...de min.fél évig kell majd szednem...csak mondjuk 1 hónap múlva már azért lesz vmi hatása,nem?
2010. nov. 2. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
aha, visszatérhet az arcodba a szín, és kevésbé leszel fáradékony. De van 100 db-os vastabletta is, és elfogadhatóbb az ára, mintha 2 havikat írna fel. Neo-ferrofolgammának hívják. Kérdezz rá a dokidnál.
2010. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vastabletta önmagában nem túl jó megoldás, sokaknak szorulást csinál, éppen ezért én javaslok inkább DR Lenkeis Alap vitamint, 18mg Vas van benne, és 1000mg c-vitamin, és még sok más vitamin és ásványi anyag, amik segitenek a Vas jó hasznosulásában. Időben is gyorsabban hat, és ezen kivül is sok mindenben segit. Több energiád lesz, jobb közérzettel, elmulik a vashiány okozta fáradtságérzeted is. Az ára 5700 Ft/hó, lehet hogy igy drágának tűnik, de légyszives hasonlitsd össze ugy egy gyógyszertári multivitaminnal, hogy közben nézed a mennyiségeket is, és az adalékok mennyiségét is. Én esküszöm rá. Ja, és 7 éve szedem. Persze nem költök cigire, italra, felesleges vackokra, nekem ez többet ad minden élvezeti cikknél, egészséges vagyok, és boldog!! Hurrá!
2010. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!