Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tachyardia nem nyugalmi...

Tachyardia nem nyugalmi állapotban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tachyardia lehet mozgás közben?

Nyugalmi pulzusom normális 60-80 között mozog viszont ahogy elmegyek valahova vagy setalok nagyon hamar 120 fölött van.

Persze lehet hogy a meleg és a testsúly miatt is ennyire szapora de emiatt stresszelek nem merek már sportolni se mert volt már 150+ is



#pulzus #szív #Tachyardia
aug. 14. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány kiló vagy, de ha nem volt még gondod vele eddig, akkor lehet csak a meleg miatt van.

Elmehetsz vele háziorvoshoz, hátha csinál egy ekg-t, esetleg kérhetsz beutalót terheléses ekg-ra (azután várhatsz kb. 6 hónapot időpontra)

Vagy elmehetsz magánba terheléses ekg-ra, ott hamarabb sorra kerülsz és kiderül, hogy van valami baj vagy csak a súly és meleg viszi fel.

aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam Kardiológiai vizsgálaton és nem volt semmi baj. Ott is a terhelésen már elértem a majdnem max pulzust a legutolsó fokozat előtt de csak megjegyezte nem mondott rá semmit

Azt mondta edzettlen vagyok

aug. 15. 10:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 86kg
aug. 15. 10:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!