Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lesz így bajunk a hideg...

Lesz így bajunk a hideg zsíroldó miatt???

Figyelt kérdés
Két napja takarítottam a gáztűzhelyet, hideg zsíroldóval.Ma sütőben sütöttem rakott krumplit. Már kiszedtem az ételt, és el is kezdtük enni,az amikor éreztem ezt a jellegzetes hideg zsíroldó szagot a sütő felől. Belenéztem megcsapott a szag, és láttam, hogy a sütő ajtaján fehér foltok vannak. Valószínűleg mikor a gáztűzhelyet takarítottam lefolyt oda is belőle,én hülye nem vettem észre,és ott nem töröltem le.. Ma pedig ugye sütöttem benne. Félek,hogy így sülés közben bejutott az ételbe is, és megmérgeztem magunkat..
júl. 26. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetne ezeket a f@szokat kirakni innen, mint ez a mark0115?



Kérdező, nem akarlak megijeszteni, de azért én megkérdezném a háziorvost. Legalább telefonon. Magatokat meg figyeljétek.

Szinte biztos, hogy nem lesz bajotok, de semmi sem 100 %.

júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, nem az ételre locsoltad rá, hanem rásült a sütő aljára. Az a sz.r még akkor is büdös másnap is, ha normálisan letörlöd, én ezért sem szeretem.
júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz. Az el oxidálódott. Szaga van sokáig sajnos. Legközelebb valami mással takarítsd ki a sütőt
júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!