Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kihez tudok fordulni, ha...

Kihez tudok fordulni, ha hetek óta nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom mi van velem, de hetek óta nem alszom. Sportolok majdnem minden nap, nem fogyasztok se kávét sem energiaitalt. Lefekvés előtt direkt olvasok, nem használom a telefonomat. Ma is lefeküdtem 10kor, mert reggel korán kelek és azóta forgolódtam, egy percet se aludtam.

Ez már súlyosan befolyásolja a teljesítményemet, a mindennapi rutinomat és az egész életminőségemet. Patikában kapható nyugtató és alvássegítő gyógynövényes tablettákat már próbáltam, nem segítenek.

Tudtok esetleg valamit javasolni? Milyen orvoshoz tudok fordulni? Úgy érzem megőrülök már



#alvás #krónikus #Alvásinehézség
júl. 26. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hozzám, majd én jól ágyba raklak
júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos elsőkörben, aki fel tud írni z tipusu altatókat (ezek a leg”barátibbak” az altató típusok közül. (Pl. Sanval, Zolsana)

De egy kivizsgalas , h nem szervi dolog okozza is tanácsos. Ha nincs semmi fizikai ok, akkor pszichologus, vagy stressz kezelés 🥲🥲

júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nezz utana egy alvastrenernek (pl. Horvath Agnes) mielott belegabalyodsz az altatoszedes spiraljaba. Amugy mi tortent par hete, amikor kezdodott? Illetve nem lehet, h meleg miatt van?
júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Szervi oka nem hiszem hogy van, fiatal vagyok és nemrég voltam vérvételen, azon rendben volt minden.

Semmi sem történt mikor elkezdődött, ezért nem is értem… A meleg nem befolyásol, légkondi megy mindig.

júl. 26. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem mindennek van oka, meg ha nem is vagyunk tisztaban azzal, hogy mi.
júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!