Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi fájdalmat mi okozhatj...

Mellkasi fájdalmat mi okozhatja ilyenkor?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete egy a megszokottnál kicsit nagyobb iszogatás után(nem ittunk sokat, nem voltam részeg) este elkezdett nagyon enyhén nyomni/fájni a mellkasom bal oldalt, valójában inkább kellemetlen volt én utána pár nappal el is múlt. Tegnap este 11 után elkezdődött újra, pedig nem ittam sem alkoholt, sem koffeint. Azóta tart, enyhe és kellemetlen csak, de hipochonder vagyok és nagyon félek, stresszelek, hogy esetleg meghalok. 2 nap múlva megyek dokihoz, ő mit tud csinálni? Mi lehet a baj? Ír beutalót kardiológiára? EKG és terheléses teszt?

júl. 23. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha ilyen panaszaid vannak, akkor ezek jöhetnek szóba + vérvétel, mellkas rtg.
júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem halsz meg. Az infarktus amire gondolom gondolsz nem jellemző, hogy 1 napig fájdalmat okozna a mellkasban.
júl. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!