Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem hat az antidepresszá...

Miért nem hat az antidepresszáns? Már vagy 6 hete szedem

Figyelt kérdés
Először 10mg Escitalopram aztán július 12.én kellett vissza mennem, péntek óta már 20mgot szedek, és semmi változást nem érzek ugyanolyan ideges vagyok, rossz szakaszát élem az életemnek, nincs kedvem élni napi szinten, állandóan stresszes vagyok, munkába is bele vagyok fársulva és egy vissza utasítás is ért amit nehezen viselek. Frontinnal együtt szedem az Escitalopramot, a kontrollon a pszichiáter csodálkozott hogy nem hat, mikor eddig állítólag mindenkinek használt. Akkor nekem miért nem? Vagy még el kell telnie pár hétnek? Semmi pozitív hangulatjavító hatást nem érzek és ugyanúgy szorongok
júl. 22. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valami oka egészen biztosan van. Lehet, hogy ki kellene vizsgáltatnod magadat belgyógyászatilag, pszichológushoz menni vagy bevallani a dokinak, hogy milyen étrend kiegészítőket, gyógyszereket, drogokat szedsz még vagy ha speciális diétán vagy valamiért. Mellékhatások sem jöttek elő?
júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat ha csodalkozik a pszichiater es meg Frontinnal is töm mar 6 hete,akkor lehet, erdemes lenne őt levaltanod. Egyreszt mindenki maskepp reagal ezekre a szerekre, es van akinek nem az escitalopram lesz a nyero, ezt barmilyen laikus is tudja. Van meg sokfele antidep, miert nem valtotta le mar? Es a benzodiazepin, mint a frontin fuggoseget okoz. Fel szoktak irni antidep szedese elejen, na de csak 2-3 hetre.

Amugy a terapia lenne a legfontosabb, menj mindenkepp, ha mar tudsz. A gyogyszer csak egy manko, ami kihozhat a legmelyerol, de nem a megoldas.

júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az AD-k egyáltalán nem arra valók, hogy "idegességet" kezeljenek vele. Óccó kínai pszichiáter?
júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz az orvosod és a gyógyszer is.
júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az élet győzött.
szept. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!