Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Is-me-ri-tek a hűsítő légzést? 💨🧊

Is-me-ri-tek a hűsítő légzést? 💨🧊

Figyelt kérdés

Egy nagyon lassú belégzést (orron) egy nagyon gyors kilégzés (szájon) követ.


Ez segít lehűteni a test hőmérsékletét ilyen melegben.


A melegítés pont az ellenkezője: egy mély alapos belégzést egy nagyon lassú kilégzés követ.


I hope you enjoy! 🍀



júl. 16. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így ismerem, hanem: 100 mély légzés egy klímás helységben.
júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván annak szól a kérdés akinél nem feltétlenül megoldható a klíma.
júl. 16. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, gyere már ide a 34 fokos lakásba, megnézem, mit hűlsz... ja, semmit, nem kell hülyeségeket megosztani.
júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség. A testhőmérsékletet és a hőérzetet tudod csökkenteni, a hőháztartást befolyásolni. Az más dolog hogy ezzel sokan nincsenek tisztában.
júl. 18. 12:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha kimész a szabad levegőre egy árnyékos helyre és veszel egy-két mély levegőt, már az is sokat segít az oxigénellátás miatt.
júl. 18. 12:05
 6/6 gungasam ***** válasza:
Szerintem a "hűsítő légzés" nem lakásban működik...Bár az is lehet, hogy ez korfüggő. Én 72 vagyok és ha kintről akármilyen tevékenység után bemegyek a házba egyből lever a veríték. Bár amíg kint voltam is izzadtam de nem "vert le" a veríték, nem dőlt belőlem...
júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!