Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ilyen felviheti a vérnyomás...

Az ilyen felviheti a vérnyomást? 23/F

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, aktívan sportolok rendszeresen. Régen túlsúlyos voltam, akkor magas volt a vérnyomásom szinte mindig, de ahogy megszabadultam a túlsúlytól, normalizálódott, és többször is mértem több nap több különböző időpontban és mindig 130 valamennyi volt, sosem érte már el a 140et sem.


most egy ideje nincs vérnyomás mérőm, nemrég költöztem el, szóval már rég nem mértem, de ugyanúgy nincs rajtam sok zsír és aktívan sportolok is. Ma reggel voltam orvosi vizsgálaton, és ott magas volt, 156os volt az érték.


Viszont egész éjszaka 3 órát aludtam csak körülbelül, illetve tegnap szakítottam, így reggel az orvosi vizsgálat előtt is folyamatosan sírtam szinte.


Ezek a tényezők vihették fel a vérnyomást most?


júl. 10. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván ha az ember stresszes akkor a vérnyomása illetve a pulzusa is magasabb lehet az átlagnál.
júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál egyébként is mindig magasabb.
júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Homlok-tarkó tartás pár percig vagy amíg meg nem nyugszol, ez oldja az érzelmi stresszt.


[link]

júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!