Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miskolcon jó és ingyenes...

Miskolcon jó és ingyenes pszichológus?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szükségem lenne egy pszichológusra és csakis olyan személynek lennék képes megnyílni aki köztudottan kiválló. Köszönöm ha segítel.

júl. 10. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen embert magan uton kell keresni.
júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez csak ajánlás útján nem biztos, hogy fog sikerülni. Pszichológusnál az a fontos, hogy hogy nyúl a lelkedhez.

Lehet a Piroska néninek egy nagyon empatikus, "kenyérre lehet kenni", anyáskodó stílusú terapeuta jön be.

Az én terapeutám pedig egy nagyobb szájú, odamondós fajta volt. Kicsit Csides Kata féle, de nem annyira agresszívan.

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ez nem így megy sajnos, hogy ingyen, de nagyon jó is legyen.

Kis országunk mindenre veszi fel a pénzt, kivéve a szociális hálóra, nincs ingyen segítség, mert az egészséges mentalitás, gondolkozás nem cél.

júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de szegyény vagyok nekem fontos a jó és ingyenes kezelés. Elitélem a kormányt de itt nem hinném hogy a helyzetemen ők tudnának segíteni. Illetve megértem, és részben igaz hogy mindenkinek más jön be. De én többnyire jókat keresek és köszönöm ha továbbra is tiszteletben tartod ezt, kérlek ne láss bele többet és értsd jól.
júl. 10. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"köztudottan kiváló" pszichológusok nem dolgoznak állami ellátásban (ingyenesen).

Aki ilyen, az elmegy magánba.

Valahol választanod kell, hogy vagy fizetős szolgáltatást választasz és így válogathatsz. Vagy pedig ingyenest és azzal dolgozol, akit biztosítanak. Ez így megy

júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem láttam bele. Leírtam a tényeket, amik nem kevés év tapasztalatai is.
júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megértem, köszönöm akkor így döntök, köszi.
júl. 11. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!