Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire normális hogy ülök...

Mennyire normális hogy ülök 10 percet,és a jobb lábam térdig zsibbad?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja volt az első ilyen(eddig sose)Ültem,és nemhogy nem éreztem de mozgatni is alig tudtam.Felkeltem nagynehezen de vissza kellett ülnöm mert estem volna össze vissza.Eddig max bokáig volt ilyen és órákig való ülés közbe.De így, hát nem tudom
júl. 5. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy magnézium hiányod van, vagy porckorong problémák esetleg a kettő együtt.

Menj el egy csont kovácshoz, ő helyre teszi a dolgokat, és kérd meg, mutassa meg milyen nyújtási gyakorlatokat végezz napi szinten. Reggelente 2 perc. Ha szorgos vagy, akkor 3-4 hónap alatt teljesen elmúlik.

15 éves tapasztalat alapján mondom működik, pedig engem már 15 éve is műteni akartak, ekkor már az ágyról is úgy másztam le. Az első kezelés után cipő kanál nélkül vettem fel a zoknimat és a cipőmet. A 2. alkalom után nagyon fájt 2-3 napig, de utána mintha újjá születtem volna. 2 kezelés elegendő volt nekem. Azóta is évente 1x elmegyek, és 15 év alatt egy darab gyógyszert nem kellett bevennem a derekam miatt!

júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semennyire
júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!