Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem lenne hatásosabb a vitamin...

Nem lenne hatásosabb a vitaminokat meg bármiféle gyógyszert vízben feloldani és úgy meginni?

Figyelt kérdés
mint hogy a gyomorban várni hogy feloldódjon?
jún. 12. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Vannak olyan gyógyszerek és vitaminok is, amiket vízben kell feloldani. Ezzel nem mondtál újat.


C-vitamin: por alapú aszkorbinsav

D-vitamin: Fresenius D3


Gyógyszer: ACC, pezsgőtabletták..

jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, sőt vannak ilyen előre oldott vitaminok is.
jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
De vannak ilyenek, én pl. vízben oldódó por fájdalomcsillapítót használok, mert nem tudok tablettát lenyelni.
jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben segítheti vagy gyorsíthatja a felszívódást. Nem feltétlenül van nagy különbség és sokszor egy tabletta kényelmesebb.
jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én azokra gondolok amik alapból tabletta, lenyelő formában vannak. összetörni és felkeverni gondoltam...
jún. 12. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak gyonorsaválló bevonatos meg lassított felszívódàsú tabletták, azokat tilos törni, vagy legalábbis nem úgy fog hatni.


A többit általában lehet, ha neked úgy kényelmesebb.

jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!