Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bisoprolol sandoz 2,5 mg...

Bisoprolol sandoz 2,5 mg szedhető Acizalep 75 mg gyógyszerrel?

Figyelt kérdés

Acizalepet szedek 1 hónapja, TIA miatt. Kardiológiai vizsgálat után(holter ekg 72 órás) kiderült hogy terhelésre(séta, 3.emeletre felmenés) 178ig felment többször a pulzusom ami egyébként nyugalmi állapotban 60 körül van. Vérnyomásom kb. 100/70.

Háziorvos írta fel a Bisoprololt.


jún. 11. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen nyogodtan szedhető.

Az már másik kérdés, hogy sztatint miért nem kaptál, ha TIA-d volt…

jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A gyógyszerek között kölcsönhatás lép fel, de odafigyeléssel szedhetőek együtt (szokatlan tünetek észlelésekor forduljon orvoshoz)."

[link]

jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mi lenne a sztatin?

1 hétig voltam kórházban.

Divascan-t szedek még, neurológus írta fel.

jún. 11. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

A TIA az agyi erek betegsége. A sztatin egy gyógyszercsoport, amely a koleszterinszint csökkentése révén mérsékli az érbetegségek rizikóját / progresszióját.

jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Semmi ilyet nem kaptam bent és kint se. Vérhígítót, fájdalomcsillapítót és nyugtatót adtak.

Az MRI eredményem igazolta a TIA lefolyását. Nagyon nem mondanak semmit, folyamatban van még egy hematológiai vizsgálat és egy magán neurológiai rendelés.

jún. 11. 22:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!