Miért érzem ezt néha?
Figyelt kérdés
Sziasztok.
60-65 pulzusnál és 110/65 vérnyomásnál miért van szívdobogás érzésem és furcsa izguló érzés a szívemnél? De csak ha megyek aludni. Csak akkor van ez. Mikor fekszek a hátamon és nezem a tv-t.
Nem mindig van.
27 eves ferfi vagyok. Nincs egeszsegugyi bajom.
Kardiologian voltam 2 eve semmi gond nincs a szívemmel.. Mégis elöjön ez néha… Pedig jó a pulzusom és a vérnyomásom is.
Akkor miért lehet? Nyugodt is vagyok pedig.
2024. máj. 16. 16:48
1/1 anonim válasza:
Pánikbetegség is tud ilyet produkálni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!