Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hatással van rád a...

Milyen hatással van rád a jelenlegi időjárás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan migrénem van,hogy már sírni tudnék a fájdalomtól!!!Az egész fejem görcsöl,és nem állítja ki semmi!!!!!
2010. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bolondulok meg! 3 napja nem megy az alvás, hajnal 4kor alszom el, mikor félálomba kerülök, rámjön egy rosszullét ami felriaszt, olyan feszült vagyok mintha járna bennem az ideg! Pulzusom magas, szédelgek, és iszonyúan görcsöl a fejem, pedig nem vagyok fejfájós! Most minden közbejött, telihold van, mellette hideg-melegfront váltakozás
2010. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Engem a mai nap ért el rosszullét. Kb. 12 órát aludtam, mégis nagyon kialvatlannak, fáradtnak érzem magam. Szédülök, kábult vagyok, a vérnyomásom ingadozik és a fejem is fáj már napok óta. Hányás, hasmenés, hányinger. Szóval minden összejött.

Hozzáteszem az utóbbi időben elég sokminden ért: túlzott munka, szakítás és sírva fakadtam apum nyugdíjbamenetelén.

2010. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!