Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lehet, hogy +10kg miatt...

Az lehet, hogy +10kg miatt teljesen megváltozott az arcszerkezetem, és kevésbé vagyok jóképű?

Figyelt kérdés

Tavaly óta teljesen leálltam a sporttal (lustaság miatt), és feljött rám +10kg. Nem volt semmi látványos, nekem fel sem tűnt csak abból, hogy a képeken valahogyan nem tetszettem magamnak mostanában.


Szóval megnéztem a régi képeim és összehasonlítva a mostaniakkal, régen sokkal jobb volt az arcszerkezetem, most tiszta pufi, mintha nem 10 hanem 25-30kg túlsúly lenne rajtam.


2023. aug. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Az hogy ki hova hízik az genetika. Lehet, hogy te az a fajta vagy, aki pont az arcára hízik először. Ezen felül ha nem mozogsz akkor a nyirokrendszeredet sincs mi megmozgassa, és akkor fel is tudsz vizesedni ami szintén pufi arcot eredményez
2023. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg személyfüggő. Valakinek rögtön az arcára megy, valakinek csak 30 kilónál deformálódik az arca, van akinek meg jobban áll a pufókság.
2023. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen .Van akinek az arcára hamar rámegy és ott is marad ha lefogy.Ismerősöm fogyott már 20 kilót, de az arca még mindig puffadt.nagyon gáz ahogy kinéz sovány test nagy fej.nem tudjuk mikor fog neki onnan is lemenni
2023. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a medencecsontomra megy az összes és csak extrém éheztetés után megy le.
2023. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!