Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Convulex használ migrén...

Convulex használ migrén megelőzésére?

Figyelt kérdés
eddig imigran sprintet szedtem de mivel sűrűsödtek migrénes rohamaim a doktornő tanácsára megelőző kezelésként convulexet irt fel.szedte valaki?vélemények?
2010. okt. 14. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

divascan+magnerot kúra megelőzésre---nekem nem ért semmit

a convulexet nem ismererm, bocsi

2010. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
divascan nekem sem volt jóó.
2010. okt. 14. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit jelez az a migrén, nem véletlenül van. Tudom, csak históriába illő ez a mondat, de egy kínai prof-tól idézem: "Ha valamid fáj, akkor a szervezeted szól Neked, hogy baj van. Ha beveszel egy fájdalomcsillapítót, akkor a nyelvét vágod le, hogy ne tudjon szólni." Nekem - mint utólag kiderült - vérnyomás probléma, és bélrendszeri szennyezettség, illetve folyadékhiány okozta a fejfájásaimat. Évente kétszer tisztítókúrát csinálok (csak olyan modern félét) iszom elég vizet - inkább zöld teákat - egész nap, így már egy éve nem volt igazi fejfájásom, de nem is hiányzik :) Ezen kívül a klasszikus migrének okozói a hólyagok (megint a kínai humbug :), szóval lehet hogy nem túl jó az epéd, vagy nem kíméled eléggé az ételekkel, amit eszel. Illetve ha sokszor vagy felfázva, egyéb a húgyhólyag-vese párosnál jelentkező probléma van, az is okozhatja.

Legegyszerűbb, ha elkezded a folyadékkal. Egy pohár víz óránként nem nagy mutatvány, azután jöhet a kettes szint: zöld tea :)

Keress rá: "Nem beteg vagy, hanem szomjas" érdekes esettanulmány

2010. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!