Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez szívritmuszavar vagy idegi...

Ez szívritmuszavar vagy idegi probléma lenne?

Figyelt kérdés
Elég sokszor szoktam érezni ahogy a szívemre teszem a kezem, hogy olyan szaporán és erősen ver. Nem hagy ki meg semmi szóval teljesen szabályosan ver, csak nagyon érzem, hogy dobog, természetesen ilyenkor mindig jobban ráfigyelek és nem csillapszik, de eltudom terelni a gondolataimat – nem foglalkozom vele és akkor egyből elmúlik. Nem volt még közbe mellkasi fájdalom, nem szédültem, meg semmi ilyen mint másoknál amiket eddig olvastam. Kb. 2 éve voltam utoljára kardiológia vizsgálaton (már nem is tudom miért kellett) és akkor nem láttak semmi szervi bajt. Szerintetek ez idegi, hogy sokszor „vizsgálom magam” nézzem a pulzusom, stb, esetleg pánik betegség ez? Előfordul az is ahogy reggel felkelek akkor így erősen ver, meg néha este is, de lenyugszom szépen és normalizálódik. Valamint erre nincs valamilyen természetes gyógymód? Minden hova biciklivel járok, tehát a napi mozgásom megvan, gondoltam magnézium szedésére is. Kinek mi erről a véleménye? Köszöntem előre is!
2010. okt. 13. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a nettezes megmergezi az emberek tobbseget!

Eloszor is amikor Te egeszseges vagy es ugy erzed, hogy nem is vagy beteg, akkor miert foglalkozol ezzel gondolatban, es vizsgalgatod magad!

Amikor erzed, hogy idegesebb vagy, akkor valtoztass azon, es igyal egy kamilla teat, vagy citromfu teat, de lehet kapni, Hangulat javito teat is, ami gyogynovenyekbol keverekebol keszult, es nagyon jo nyugtato hatasa van.

Amikor erzed, hogy hevesebben ver a szived, akkor nyugtasd magad belul es vegyel mely lelegzetet az orrodon, de a szadon enged ki, ezt szep lassan, es fokozatosan vegezd egy par percig.

2010. okt. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!