Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja zsibbad a bal kezem....

3 napja zsibbad a bal kezem. Ez mitől lehet? 20/L

Figyelt kérdés

Dohányzom, attól tartok ez állhat a háttérben, meg vagyok ijedve, tegnap délután óta nem gyújtottam rá, és nem is fogok. Mi lehet ez? Valami az ereimmel??

Először csak a bal kezemen a kisujjam de mostmár a kezem, van hogy az alkarom is.


2010. okt. 12. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valószínű gerincprobléma áll a háttérben, el kellene menned az orvoshoz.Lehet idegi eredetű is!Nekem is ez van már 1 éve és még a jobb oldali kezemen 3 ujjam mindig le van zsibbadva.
2010. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 éve folyamatosan zsibbadsz??
2010. okt. 12. 14:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy a bal kézbe kisugárzott fájdalom(nem tudom, ez esetben a zsibbadás lehet-e az oka) szívinfarktus jele.

Minél előbb mutasd meg magad egy orvosnak.

2010. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
20 évesen csak nem volt infarktusom
2010. okt. 12. 14:42
 5/14 anonim ***** válasza:
És ezt te csak úgy feltételezed?
2010. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, én csak remélem.... Ma lemegyek a háziorvosomhoz... de ő mit tud velem csinálni??
2010. okt. 12. 14:46
 7/14 anonim ***** válasza:
nem, az a szív felöli oldalon kell, hogy legyen, nekem, ott van, de nem volt szívinfarktusom.igen, 1 éve, sajnos ez van, eddig még nem tudták megmondani mitől is, már injekcióztak, meg mindent csináltak.kellene mennem reumatológushoz, de majd megyek, ha az időm engedi.A háziorvosom mondta, hogy valószínű gerincsérv vagy valami hasonló, majd a reumatológus megmondja, ha megyek
2010. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hú az durva...tehát ha most el is megyek a háziorvoshoz, akkor csak tovább fog küldeni kivizsgálásra? Nagyon remélem hogy nem kell kórházba feküdnöm, mert azt biztos nem fogok, 2 éves gyerekem van, és nagyon nem tudom kire hagyni
2010. okt. 12. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy be kellene feküdnöd, de biztosan tovább fog küldeni vizsgálatra, neurológushoz szerintem, meg reumatológiára, esetleg mri-re
2010. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Verkeringesi problema, valami akadaly van, ezt kell kideriteni, hogy hol es miert?

Valoszinu, hogy a csigolyadnal van valami problema!

2010. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!