Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? (Kérdésed túl...

Mi bajom lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elfogok menni orvoshoz, de csak jövőhéten tudok, mert akkor lesz délutános, emiatt pedig nem szeretnék hiányozni..


Szóval folyamatosan álmos vagyok. Éjjel alszok kb 12 órát, hazaérek, alszok délután, fent vagyok 1-2 órát és újra megyek aludni. Ma 1-2 perc alatt belázasodtam, kb égett a fejem, teljesen vörös volt és nagyon forró :S Semmi más bajom nincs..


15/L


2010. okt. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta tart? Lehet, hogy bujkál benned valami betegség és ezért vagy fáradékonyabb. Ha viszont rendszeres, akkor akár alacsonyabb is lehet a vérnyomásod. Nekem is az, ezért nekem jó ha megiszok egy kávét vagy egy energia italt naponta.
2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fáradtság kb 1-2 hete, azóta szinte csak alszok. A "láz" csak ma jelentkezett :S

A vérnyomásom pedig inkább magas, legalábbis én magasnak érzem

2010. okt. 7. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az első tippem, de szerintem megmaradsz :)
2010. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, gáz lenne ha nem maradnék meg :D

Amúgy vicces, mert eddig nagyon kevés gyümölcsöt ettem, most, hogy sokat eszek, azóta vagyok fáradékony, álmos is :D

2010. okt. 7. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor ne egyél gyümölcsöt igyál kávét meg energia italt
2010. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!