Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan változtak idővel az...

Hogyan változtak idővel az alvási szokásaid? Többet kevesebbet alszol, egyszerre vagy megszakításokkal? Mennyit milyen pózban alszol legjobban? Pároddal egy ágyban, vagy külön szobában?

Figyelt kérdés

Pár mondatban ha kifejtenétek.

Legalább 10 év távlatában kérdezem tehát akinek életkorából adódóan van már annyi tapasztalata.



2023. márc. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy alvási apnoém van, úgyhogy alvásterápiás cuccal alszom. Kevesebb alvással sokkal kipihentebb vagyok. A maszk miatt hason nem alhatok.
2023. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem múlik el már soha? Mit mondtak neked?
2023. márc. 9. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Nem, ez nem múlik el. Nem függ kortól, nemtől, semmitől. Csak van. Ilyennel alszok ni:


[link]

2023. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sci fibe illő.
2023. márc. 9. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Összességében egyre kevesebbet alszom, ahogy öregszem, viszont könnyebben beájulok napközben és/vagy kora este, mert nincs semmi energiám. Sosem voltam az a félóránként megébredős fajta, könnyen és mélyen alszom. Szándékos elalvás esetén az oldalamon fekszem, beájulás esetén hason vagy a leglehetetlenebb módokon kitekeredve is könnyen megy. Párom nincs, elvégre nem vagyok zokni.
2023. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eleinte minden reggel (még hétvégén is) korán reggel már talpon voltam, napra készen. (ez a korán olyan reggel 6-7 óra közötett jelent) Mostanra már egészen más a helyzet. Reggel kell nekem egy 1-1,5 óra, hogy magamhoz térjek. Ami viszont az érdekes, hogy akkor és most is ugyan úgy alszom. (ugyanannyit, mindkét oldalamon) Az utóbbi időben pedig próbálok a megszokottnál kicsit korábban lefeküdni, így valahogy jobban érzem magam másnap reggel, és kicsit gyorsabban el tudok készülni.
2023. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!