Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez? Betegség tünete?

Mitől van ez? Betegség tünete?

Figyelt kérdés

Napok óta főtt tojás ízűt böfögök pedig hetek óta nem ettem! Fel vagy puffadva, ha a hasamra fekszem, vagy valamilyen nyomás éri akkor kisugárzó fájdalmam van.

Mi okozza ezt?


2010. okt. 4. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogyózol? Ha igen, a gyomrod, ne koplalj, lehet gyomorfekély...

Amúgy epe is lehet.

2010. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nyitott a gyomorszájad, aminek a következménye lehet a gyomorsav visszaáramlás, rossz emésztés, ami haspuffadást is okozhat.
2010. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek alapján én epebántalmakra gondolok, de ez kombinálódhat gyomorpanaszokkal is.
2010. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez biztos epebaj lesz!!!! tuti!!!!
2010. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irnal az etkezesi szokasodrol es az eletmododrol?
2010. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem fogyózom, így is alig érem el a 46 kilot a 165cm-hez sajnos:S de ilyen volt fiatalon a családomban mindenki. Hát az időmtől függ mennyire tudok enni. Az iskolában második hamradik szünetben reggelizem és legkorábban kettőkor de van olyan a héten hogy ötkor érek haza, és akkor eszem legközelebb. Semmit nem vonok ki az étrendemből, viszont kis mennyiséget eszem, de inkább többször.


Voltam kórházban most nem rég hasi-alhasi fájdalmakkal, görcs ami kisugárzott, de nem tudták mi a baj. A vesémre gyanakodtak, de azzal olyan baj nincsen, amivel tudnának is mit kezdeni (naponta alig több mint fél litert ittam, tudom nem helyes, de valami miatt ehhez szokott a szervezetem és ha többet kellett inni akkor kihánytam egyszerűen, Pláne ha úgy itattak hogy akkor egyáltalán nem voltam szomjas. Mostmár szép fokozatosan szoktatom magam a napi2-2.5 literhez. Napi 1,5 liternél tartok ha minden jól megy). És mivel enm találtak semmit tovább küldtek nőgyógyászhoz. Oda csak jövő héten fogok tudni menni


A gyomromról annyit hogy sok savam van pláne, ha ideges vagyok savcsökkentőt szedek, de nem ilyen jellegűek a panaszaim. Most például arra keltem fel hogy iszonyúan görcsölök és el kellett mennem wc-re. Hasmenés. Hány ingerem is van, de abszolút nem érzek még olyan késztetést, hogy rohanjak. A főtt tojás ízű böfögés fennáll azóta is, és egyre sűrűbben jön.

2010. okt. 5. 02:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és pénteken volt már hasmenésem, egésznap eltartott de hétvégére megszűnt. Most kezdte el megint. Gyomorrontásra nemigen gondolok, mert apuval ugyanazokat az ételeket ettük és neki semmi baja nincsen
2010. okt. 5. 02:05
 8/8 Viktorinhoo válasza:
Nekem is ezek a panaszaim most,hasmenésem van,ami sárgás nemistudom minek mondjam,de híg,nem kemény széklet,nem kellemes,remélem pár napon belül elmúlik.
2014. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!