Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiújuló fülfájás, lehet...

Kiújuló fülfájás, lehet komolyabb baj is?

Figyelt kérdés
3 hete voltam fülészeten, elég erősen fájt a fülem, akkor a doki nem látott semmit, csak fülcseppet adott, az csillapította a fájdalmat, de most újra fáj, és a csepp sem segít. azóta voltam náthás, ez lehet oka, vagy valami komolyabb is lehet? tegnap hőemelkedésem is volt.
2010. szept. 30. 21:18
 1/2 anonim válasza:

Nem lehet hogy állandóan ill. sűrűn huzatos helyen vagy?(igazából 3-4 perc is elég)Lehet középfül gyulladásod emiatt,az van akinek sokáig tart és meg meg újul.Próbáld meg melegen tartani.Sapka,fülvédő,ilyesmi ha hűvösebb vagy huzatosabb helyen vagy.

Nekem akkor is fáj néha ha elfekszem :D

2010. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van, bár csak tömegközlekedésen vagyok néha huzatban. sajnos a fájdalom nem enyhül jó pár napja, kedden megyek fülészetre...:(
2010. okt. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!