Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Remotiv Extra 500 mg nem túl...

Remotiv Extra 500 mg nem túl sok egy 40 kg-os lánynak? El lehet törni? Érdemes mellé citromfüvet vagy más valamit szedni? Könnyű letenni, vagy ennek is vannak elvonási tünetei?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, megettem egy egészet egy szem interherbes citromfűvel körítve. Leginkább a fényérzékenységtől tartok, a napfényt nagyon szeretem.
2022. nov. 24. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem lett sok végül? Hatott?

Neked is égett tőle a gyomrod?

2023. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Időnként kihagytam egy napot vagy másfél naponként szedtem, egy hét után már éreztem hatását (betegtájékoztató szerint 10-14 nap), de nem pont azt, amit vártam. Már nincs rá pénzem, áttértem orbáncfűteára.

Gyomorégést nem tapasztaltam, nem is olvastam róla, lehet, hogy valamelyik adalékanyagra vagy érzékeny? Mit szedsz mellé vagy miket eszel? Érzed azért jó hatását is?

2023. márc. 18. 05:10
 4/5 anonim ***** válasza:

4 napig szedtem csak a gyomorégés miatt, de már az első nap is kevésbé ingerült voltam, szóval biztos hatott volna hosszútávon is.

Halolajat kaptam mellé, de anélkül is égett tőle a gyomrom.


Követtél ilyen alacsony tiramin étrendet közben?

2023. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy csak most válaszolok, és most sem hiszem, hogy tudok erre a gyomorégésre okosat mondani, ha tényleg attól volt, nem véletlen egybeesés, akkor biztos valami szutyok benne, titán-dioxid meg ilyesmik.

Két éve ragadozó étrenden élek, az aztán nem alacsony tiramintartalmú :D de emiatt ne aggódj, nekem eleinte volt csak gond, mert majd mindennap megittam egy üveg testesebb vörösbort, mellé tönkrement a hűtőm, a húsok sem maradtak olyan frissek az ablakban, ez már így együtt tényleg sok volt. De már jóval kevesebbet iszom, és csak fehérbort, rendbe is jött az arcom. Kicsit túltolják az ijesztgetés az orbáncfű veszélyeivel, nehogy már elhódítsa az embereket azoktól a köztudottan szuperhatékony és mellékhatásmentes antidepiktől :D

Esetleg próbálj iherbről rendelni vmit, vagy ha bírod az ízét, igyál orbáncfűteát, csak abból kell vagy két bögre dögerős, legalábbis nekem, de két hét alatt megutáltam és visszakullogtam a Remotivhoz. (az ára miatt akartam váltani)

2023. ápr. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!