Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy folyton...

Mitől lehet, hogy folyton éhségérzetem van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: lagalább az ilyen kérdéshez annyit írj oda, hogy 20 éves nő vagyok, és terhes. Vagy épp növésben lévő tinédzser vagyok. Elhízott falógép vagyok. Oroszlán vagyok.
2010. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, az éhségérzetnek lehet oka vmi betegség is, én ilyesmire voltam kíváncsi...bár talán igazad van...szoptató kismama vagyok, de már egy éves a kiscsaj, mire fel kívánok még mindig annyi kaját, amennyit egy 100kilós elhízott disznó???

Na ez már jobb így?

2010. szept. 29. 00:23
 3/7 A kérdező kommentje:
30éves leszek és remélem hogy nem terhes...mert az már a 3. lenne...és nem vagyok vészesen elhízott, csak éppen annyira, amennyire az elmúlt 5évben két terhesség és immáron 3évnyi szoptatás után ellehetek, úgy 8-10kg van rajtam. Talán már hozzászoktam, hoyg bármit bármennyit megehetek és csak megszokásból vagyok éhes? Ez hülyén hangzik...
2010. szept. 29. 00:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Kikérem a kérdés a "100kilós elhízott disznók" nevében!:)

Egyébként lehet puszta vitaminhiány is, vagy épp nem jó minőségi táplálkozás miatt is.

2010. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy én az lennék ha 100kg lennék az 161cmhez:-D

Oké, nézetek egy vérképet. Köszi!

2010. szept. 29. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hiányérzeted van, és az alakult át éhségérzetté. Teganp a TV-ben mutattak egy 347 kg-os angolt. Semmit önállóan csinálni nem tud, a szart is ugy szedik ki alóla. És azt mondja, hogy ő még értékes ember. Mozgásképtelen, magatehetetlen, csak zabálni tud. Azt mondta, nincs más baja, csak nem tud parancsolni magának. A dög.
2010. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy eszel. Az a baj, hogy nem mozogsz hozzá. A hízás szempontjából teljesen mindegy, hogy miért nem.
2010. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!