Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudom megmérni a víz...

Hogy tudom megmérni a víz hőfokát ha nincs itthon hőmérő?

Figyelt kérdés
tom hülye kérdés, de beöntéshez fontos lenne a víz hőmérsékletét tudnom. nem kéne sem hideg legyen se túl meleg, de sose csináltam. nem sex miatt kell XD csak méregtelenítek!
2010. szept. 28. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha az alkarod belemeríted és nem érzel se hideget , se meleget, akkor kb. 35-36 C.fokos a víz.
2010. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
remélem, tudod, hogy egy elcseszett beöntés tönkre vágja a beleidet és a hasfaladon keresztül fogsz kakálni
2010. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőnek köszi :) másodiknak: köszi h csak ennyit nézel ki belőlem, sajnálom ha hülyékkel vagy körülvéve! évekig kaptam beöntést, tudom h kell és milyen!
2010. szept. 28. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

09:37 - nem evidencia, hogy valaki beöntést kap, pláne nem évekig. Inkább megköszönni kellene, hogy foglalkozott a problémáddal, és megosztott veled (jó szándékból) egy tanácsot. Nem a "beöntési" kompetenciádat kérdőjelezte meg.

Mellesleg a kérdésben szereplő "de sose csináltam" elszólásod alapján senki se gondolja, hogy ismered a történetet, ezért pont releváns, ha felhívják a figyelmed egykét kockázatra.

2010. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kézmeleg víz pont megfelelő, kb. 40 fokos. Az anyukák a könyökükkel szokták ellenőrizni a vízhőfokot, de ha kézzel belenyúlsz, úgy is jó. Ha nem vagy biztos benne, inkább hidegebb legyen picit, mert a túl meleg (forró) víz leszedi a bél nyálkahártyáját, a hűvösebbtől legfeljebb összehúzódik.
2010. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a könyökös megoldás tényleg! köszi! :)

másik hozzászóló: ez nem figyelemfelkeltés, hanem lecseszés volt a részéről... ilyenekkel nem foglalkozom, pláne nem köszönöm meg. a kérdésre vártam választ, a többi csak kiegészítő infó volt, abban nem kértem tanácsot!

2010. szept. 28. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj bzmeg olyan vagy, mint egy fürdősqrva. F@szé' hisztizel? :D
2010. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!