Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Ha nyom egy...

Mi lehet ez? Ha nyom egy ideget a nyakamnál mondjuk egy csigolya, akkor attól lehet imbolygó szédülés?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, esetleg a sok görnyedéstől, baba-cipeléstől? Már voltam vérvételen, ott minden rendben. Valakinek hasonló?
2010. szept. 26. 17:33
 1/6 anonim válasza:

Nem feltétlenül kapcsolódik a szüléshez...Igen, okozhat egy rosszul elhelyezkedett, ideget nyomó csigolya enyhe szédülést. Azt javaslom, először próbálj mechanikai segítséget kérni. Értek ezalatt csontkovácsot, gyógymasszőrt, táltost...tudom, az utóbbi piszok drága, de NAGYON hatásos!!!

Ha ez sem segít, célszerű egy immunológiai vérvizsgálatot csináltatni, vagy egy MRI-t. Sajnos tudom, mit beszélek...

2010. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még meszesedéstől is lehet. Vagy mozgáshiányos életvitel. Tudom, hogy egy 4 hónapos baba mellett úgy érzed, hogy eleget mozogsz, de az mégis más. Sokat tartod kézben, és gondolom sokat figyeled, "gyönyörködsz" benne. Szopiztatod? Mert lehet, hogy aközben is rossz test tartást vettél fel. Én is ajánlom a massziroztatást, csontkovácsolást.

(2 éves nagyfiú anyukája, aki derék fájással szenved. Viszont a csontkovács sokat segitett, és még az is kiderült, hogy az egyik lábam rövidebb a másiknál.)

2010. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos nem tudtam szoptatni, viszont felfigyeltem még egy dologra. Ha jól lefoglalom magam, akkor nem érzem. Ha sétálok vele akkor sem. Autóban, ha vezetek és utazom a babával még soha nem jött elő. Kezdem azt gondolni, hogy lelki eredetű a dolog, sajnos van párkapcsolati problémám a baba születése óta. Elsőnek, remélem hogy nem olyan nagyon komoly! Neked is ilyen volt?
2010. okt. 5. 11:35
 4/6 anonim válasza:
Az az igazság, hogy nekem ennél jóval komolyabb volt a dolog...csak azért javasoltam, hogy menj elébe a dolgoknak, nehogy hasonlóképpen járj!!! Igazad van, a lelki dolgok is nagyon sok rosszat tudnak művelni...nekem pl. pont ez indította be...:( De küzdeni kell, és meg lesz az eredménye. Első körben szerintem próbálkozz a mechanikával...ha nincs eredmény, akár lelki vonalon továbbindulva is kérhetsz segítséget.
2010. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Minden jót neked!
2010. okt. 5. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen okozhat. Aki nekem segített manuálterapeuta. Tel:06203904557
2010. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!